Powered by Smartsupp Tepelná čerpadla | Produkty | Morasol
Drobečková navigace

Úvod > Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Pokud Vás zaujala možnost řešit úsporná opatření Vaší nemovitosti formou instalace tepelného čerpadla, rádi Vám zašleme nabídku na kvalitní a osvědčená tepelná čerpadla značky LG, které máme k dispozici v několika výkonových řadách ve variantě vzduch-voda.

Tepelné čerpadlo Vám můžeme instalovat samostatně, případně v kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou, tedy v nejúspornější a nejefektivnější kombinaci pro maximální úsporu energií, soběstačnost a návratnost Vaší investice. Nespornou výhodou podloženou zkušenostmi z praxe je, pokud Vám instalaci tepelného čerpadla a fotovoltaické elektrárny zhotoví jedna firma. Neváhejte se na nás tedy obrátit s vytvořením nezávazné nabídky.

CHCI VYTVOŘIT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 


Na tepelné čerpadlo Vám také zajistíme kompletní administraci pro vyřízení dotace na Nová zelená úsporám. Výše podpory se liší podle typu zdrojů: 

  • tepelné čerpadlo pro teplovodní systém vytápění 80 000 Kč
  • tepelné čerpadlo pro teplovodní systém vytápění s přípravou teplé vody 100 000 Kč
  • tepelné čerpadlo pro teplovodní systém vytápění s přípravou teplé vody připojené k FVE systému 140 000 Kč + 10 000 Kč kombinační bonus

(Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj jsou v rámci realizace úsporných opatření zvýhodněny zvýšením podpory o +10 %)

Pro domácnosti s nižšími příjmy (seniory, nízkopříjmové vlastníky) se otevírají tzv. kotlíkové dotace, které jsou poskytovány krajskými úřady a díky kterým můžete získat dotaci na výměnu neekologických zdrojů tepla až 95 %. Více informací se můžete dozvědět na www.kotlikydotace.cz

 

lg-vector-logo.pngzelena-usporam-zakladni-varianta-lg.png

 


Produkty: