Powered by Smartsupp Fotovoltaika na klíč | Morasol
Drobečková navigace

Úvod > Fotovoltaika

Fotovoltaika

Staňte se energeticky soběstačnými a investujte do solárních panelů.

Kromě instalace FVE zajistíme také výkup energie za burzovní ceny. 

 

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Fotovoltaická elektrárna na klíč 

Nechcete platit vysoké účty za elektřinu? I přes zastropování cen energií se šplhají vaše měsíční zálohy do astronomických výšin? Staňte se energeticky soběstační a investujte do solárních panelů. Počáteční investice se vám v průběhu několika let vrátí. Přebytečnou energii můžete poté snadno prodávat za burzovní ceny. 

 

Jaké jsou výhody FVE od Moravské solární

  • Fotovoltaický systém nastavíme, spustíme a detailně zaškolíme obsluhu 
  • Systém navrhujeme tak, aby návratnost dávala smysl a byla co nejkratší.
  • Připravíme energetický audit a kompletní projektovou dokumentaci 
  • Zajistíme za vás výkup přebytečné energie za burzovní ceny 
  • Vyřídíme dotace z programu Nová zelená úsporám
  • Zpracujeme žádost o připojení do distribuční sítě

Fotovoltaická elektrárna s akumulací přebytků do baterie

Nejžádanějším typem elektráren jsou FVE s bateriovým úložištěm. Největší výhodou těchto systému je energetická soběstačnost v době, kdy nesvítí slunce. Elektřina se totiž ukládá do akumulátorů. Při této instalaci používáme mimo jiné bezkonkurenční bateriové uložiště HES, které disponuje až čtyřnásobně vyšší kapacitou než konkurenční systémy. Jedná se o český výrobek od firmy Fenix. 


Jaké jsou dotace od státu na pořízení FVE

V rámci programu Nová zelená úsporám můžete požádat o dotaci. Veškerou administrativu vyřídíme za vás a postaráme se o to, abyste dotaci od státu dostali v plné výši. Ve skutečnosti tedy zaplatíte zhruba polovinu pořizovací ceny solární elektrárny, tu druhou zaplatí stát. Zajímá vás více informací ohledně dotace na fotovoltaiku? Napište nám. 

 

 

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

 
Od prvního kontaktu až po samotnou realizaci fotovoltaiky u mě Morasol sbíral jen samé plusy. Technici byli ochotní, šikovní. Vše podrobně vysvětlili. Za mě naprostá spokojenost a všem, kdo uvažuje o fotovoltaice, Morasol s klidným svědomím doporučuji!
 
⭐⭐⭐⭐⭐ 
 
Pavel M.
 
S firmou Morasol mám jen pozitivní zkušenosti. Od nabídky po samostatnou realizaci proběhlo vše bez problémů. Zajistili vše včetně dotace a komunikace s distributorem. Technici firmy byli ochotní, samostatní a rychlí, realizace během 3 dnů, vše mi bylo vysvětleno
 
⭐⭐⭐⭐⭐ 
 
Lukáš S.
Tuto firmu určitě doporučuji. Perfektní komunikace s firmou během celého procesu realizace. Vše potřebné bylo dostatečně vysvětleno, vždy všichni vstřícně reagovali na jakékoliv dotazy v podstatě obratem. Realizace proběhla v domluveném termínu. Jsem moc spokojená a tuto firmu můžu všem vřele doporučit.
 
⭐⭐⭐⭐⭐ 
 
Renata D.