Powered by Smartsupp Fotovoltaika na klíč | Morasol
Drobečková navigace

Úvod > Fotovoltaika

Fotovoltaika

Staňte se energeticky soběstačnými a investujte do solárních panelů. Kromě instalace FVE zajistíme také výkup energie za burzovní ceny.

 

 

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU

 

Fotovoltaická elektrárna na klíč 

Nechcete platit vysoké účty za elektřinu? I přes zastropování cen energií se šplhají vaše měsíční zálohy do astronomických výšin? Staňte se energeticky soběstační a investujte do solárních panelů. Počáteční investice se vám v průběhu několika let vrátí. Přebytečnou energii můžete poté snadno prodávat za burzovní ceny. 

 

Jaké jsou výhody FVE od Moravské solární

  • Fotovoltaický systém nastavíme, spustíme a detailně zaškolíme obsluhu 
  • Systém navrhujeme tak, aby návratnost dávala smysl a byla co nejkratší.
  • Připravíme energetický audit a kompletní projektovou dokumentaci 
  • Zajistíme za vás výkup přebytečné energie za burzovní ceny 
  • Vyřídíme dotace z programu Nová zelená úsporám
  • Zpracujeme žádost o připojení do distribuční sítě

 

Fotovoltaická elektrárna s akumulací přebytků do baterie

Nejžádanějším typem elektráren jsou FVE s bateriovým úložištěm. Největší výhodou těchto systému je energetická soběstačnost v době, kdy nesvítí slunce. Elektřina se totiž ukládá do akumulátorů. Při této instalaci používáme mimo jiné bezkonkurenční bateriové uložiště HES, které disponuje až čtyřnásobně vyšší kapacitou než konkurenční systémy. Jedná se o český výrobek od firmy Fenix. Jaké jsou dotace od státu na pořízení FVE

V rámci programu Nová zelená úsporám můžete požádat o dotaci ve výši až 225 000 korun. Veškerou administrativu vyřídíme za vás a postaráme se o to, abyste dotaci od státu dostali v plné výši. Ve skutečnosti tedy zaplatíte zhruba polovinu pořizovací ceny solární elektrárny, tu druhou zaplatí stát. Zajímá vás více informací ohledně dotace na fotovoltaiku? Napište nám. 

 

 

CHCI ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU